Jebkura kārtīga latvieša māja ir pelnījusi ne vien kārtīgu jumtu, bet arī labu, kvalitatīvu un ilgmūžīgu dūmvadu. Tieši tādi ir Schiedel dūmvadi, kurus variet iegādāties atsevišķi, vai reizē kopā ar BMI Monier jumtu.

Pateicoties Schiedel vairāk kā 70 gadu ilgajai pieredzei un uzņēmuma attīstītajām tehnoloģijām, mēs savus klientus spējam nodrošināt ar inovatīviem augstas kvalitātes risinājumiem. Šie risinājumi būs piemēroti kā privātmājai tā arī industriālām ēkām.

Schiedel ir sinonīms tādiem vārdiem kā drošība un izturība, kas ir svarīgākās īpašības, raksturojot patiešām labu dūmvadu. Gluži tāpat kā BMI Monier arī Schiedel dūmvadi sniegs Jums sirdsmieru un pārliecību, ka produkts, ko būsiet iegādājies par Jūsu sūri grūti nopelnītajiem līdzekļiem, kalpos izcili un nesagādās liekas raizes.

Uzņēmums Monier, Schiedel dūmvadus saviem klientiem piedāvā kopš 2014. gada, savukārt Latvijas tirgū tas darbojas jau kopš 2007. gada. Noteikti vēlamies Jums atzīmēt, ka Schiedel dūmvadi ir ieguvuši nepieciešamo sertifikāciju – ekspluatācijas īpašību deklarācijas, CE marķējumus. Visu dokumentāciju iespējams uzrādīt arī Jums – mūsu klientiem.

Vairāk par Schiedel uzņēmumu un produkciju lasiet schiedel.com/lv/. Vai arī sazinieties ar kādu no mūsu speciālistiem.

 

 

IEGĀDĀTIES BMI MONIER PRODUKCIJU