Monier, kas nu jau pazīstams kā BMI Monier, ir uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu pieredzi vietējā tirgū (sākotnējais nosaukums Lafarge). Ja šobrīd apsveriet domu par mājas jumta maiņu, vai esiet savas jaunās mājas ideālā jumta meklējumos, BMI Monier ir Jūsu rīcībā, lai palīdzētu izvēlē.

Pavisam īsi par mums – esam daļa no BMI Grupas, kas ir lielākā jumtu un hidroizolācijas materiālu ražošanas kompānija Eiropā. Saliekot kopā visu BMI Grupā esošo zīmolu pieredzi, varam lepoties ar pat gadsimtu ilgu darbību mūsu kontinenta robežās. Tātad esam kopā ar Jums tik pat ilgi, cik ilgu solām mūsu dakstiņu mūžu.

Cik vien sevi atceramies, mūsu galvenā prioritāte vienmēr esiet un būsiet Jūs. Mums rūp Jums piedāvāt tikai labāko jumta seguma risinājumu, tādu, kas kalpos ilgi, kas Jums sniegs drošību un sirdsmieru kā arī palīdzēs radīt papildus brīvo laiku, ko pavadīt kopā ar saviem mīļajiem.

Plašāku informāciju par mums variet uzzināt apmeklējot bmigroup.com/lv

Nodrošinām servisu latviešu, krievu un angļu valodās.

About BMI Monier

As a part of the BMI Group, BMI Monier brings unlimited opportunities to Your upcoming pitched roof project. Our people can help You make the difference. Because ours is a dedicated team formed by industry professionals – people who have worked in this business for multiple years. We will strive to provide the best service and assist You with design and project solutions, technical advice and product information.

Do not hesitate to contact or visit us, we look forward to hearing from You.

We provide service in Latvian, Russian and English languages.

О BMI Monier

Являясь частью BMI Group, BMI Monier предоставляет вам неограниченные возможности для вашего предстоящего проекта скатной крыши. Мы производим инновационные системы, чтобы менять жизнь людей, предоставляя крышу над головой, защиту и чувство спокойствия для тех, кто живет и работает в домах, построенных с применением наших материалов. Наши специалисты обеспечивают полное сопровождение и техническую поддержку проектов как в сфере жилого, так и нежилого строительства.

Свяжитесь с нами или посетите наш офис, мы с нетерпением ждем встречи с Вами.

Мы предоставляем услуги на латышском, русском и английском языке.

 

 

IEGĀDĀTIES BMI MONIER PRODUKCIJU