Piedāvājam savas zināšanas un pieredzi tiem, kas strādā ar jumtiem profesionāli. BMI Monier speciālisti ir Jūsu rīcībā, lai palīdzētu atrisināt gan tehniskus, gan arī praktiskus jautājumus.

BMI MONIER PIEDĀVĀTAIS SERVISS

  • Jumta kalkulators PRO. Ja Jūs vēlaties piekļūt mūsu “Jumtu kalkulatoram”, sazināties ar mūsu pārdošanas pārstāvjiem. Programmai ir nepieciešama parole individuālai piekļūšanai un apmācība.
  • BIM. Ejot līdzi laikam, piedāvājam atbalstu darbā ar BIM (Building Information Modeling). Mūsu rīcībā ir pieeja plašai CAD modeļu bibliotēkai, kas palīdzēs Jums saviem klientiem sniegt progresīvu atbalstu, kas atbilst visām mūsdienu prasībām. Par piekļuvi tai, lūdzu sazinities ar mūsu tehnisko speciālistu.
  • Jumta aprēķina veikšana. Mūsu speciālisti veiks nepieciešamos aprēķinus un sagatavos pilnu jumta komplektācijas piedāvājumu. Mūsu piedāvājumi ir sagatavoti tā, lai tos būtu viegli saprast un Jūs saviem klientiem spētu nodot visu nepieciešamo informāciju kā arī atbildēt uz viņus interesējošiem jautājumiem.
  • Jumta ieklāšanas pārraudzība. Jaunums pakalpojumu klāstā. Piedāvājam mūsu tehniskā speciālista vizīti ar konsultāciju objektā. Piedāvājumā ietilpst konsultēšana trīs projekta stadijās, kad ieklāts zemsegums, kad izveidots latojums un visbeidzot, kad ieklāti dakstiņi. Šis ir maksas pakalpojums. Lai to pieteiktu, aicinām Jūs sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas servisu. Vairāk informācijas šeit.
  • Dakstiņu pacelšana uz jumta objektā. Mēs ne tikai piegādājam dakstiņus objektā, bet piedāvājam arī to pacelšanu uz jumta, kas manāmi atvieglos un paātrinās jumiķa darbu. Sīkāk par šo pakalpojumu vaicājiet mūsu klientu servisam.

PARTNERU KLUBS

BMI Monier “Partneru klubs” ir izveidots, lai veicinātu jumtu meistaru un tirgotāju konkurētspēju. Tas ļauj vēl ciešāk sadarboties ar mūsu partneriem.
Kā “Partneru kluba” biedrs Jūs saņemsiet ekskluzīvus piedāvājumus un mārketinga atbalstu, kā arī varēsiet piedalīties mūsu organizētajās apmācībās. Jumtu meistariem un tirgotājiem, ir izstrādātas dažādas apmācību programmas, kas pielāgotas katra amata un tirgus prasībām.

Lai iegūtu detalizētāku informāciju, sazinieties ar mūsu speciālistiem.