TIKAI OKTOBRĪ – 20% EVO dakstiņiem!

Lieliska izdevība savā īpašumā iegūt modernu, askētisku, acij tīkamu un, pats galvenais, drošu jumtu savai mājai ar -20% atlaidi visai jumta komplektācijai.

EVO dakstiņi ir jaunākās paaudzes dakstiņi, kas pārstāv mūsdienīgas tehnoloģijas un rūpējas par to, lai Tavas mājas vizuālais tēls iegūst gaumīgu un pievilcīgu izskatu. Tādu, kas seko jaunākajām stila vadlīnijām jumtu nozarē. Esi soli priekšā rītdienai un izvēlies EVO!

Akcijas noteikumi:
Akcijas atlaide ir spēkā no 01.10. – 31.10.2019.
Atlaide tiek piemērota tikai EVO betona dakstiņiem, iegādājoties tos pilnā jumta komplektācijā (kopā ar papildus elementiem – kores dakstiņiem, dzegu dakstiņiem, blīvētājiem utt.).
Akcijas atlaide neattiecas uz maziem piepasūtījumiem (piemēram, ja tiek iegādāta viena skrūvju paciņa, pasūtīti tikai 5 rindu dakstiņi, utt).
Atlaide netiek piemērota transportam un paletēm.
Akcija nesummējas ar citām BMI Monier akcijām.

20% atlaide māla dakstiņiem turpinās arī septembrī

 

 

Laikā no 01.08. – 30.09.2019. iegādājies kādu no BMI Monier viļņotajiem māla dakstiņiem un saņem 20% atlaidi visai jumta komplektācijai, t.i., ne vien rindu dakstiņiem, bet arī pārējiem aksesuāriem. Izmanto šo lielisko iespēju iegūt lielisku, jaunu jumtu par ļoti izdevīgu cenu!

Šī ir patīkama ziņa arī vēsturisku ēku īpašniekiem, jo akcijā piedalās mūsu vēsturiskie māla dakstiņi – Dantegl un Vittinge (abi modeļi).

Akcijas noteikumi:
Akcijā piedalās tikai viļņota profila māla dakstiņi.
Atlaide ir spēkā iegādajoties pilnu jumta komplektāciju un neattiecas uz maziem piepasūtījumiem.
Dažādu akciju atlaides nessummējas.
Akcijas atlaide neattiecas uz transportu un paletēm.

Akcija. nr. 2: Renovē jumtu ar BMI Monier dakstiņiem un saņem atlaidi!

Piesaki bezmaksas jumta konstrukcijas novērtēšanu, un pēc tam iegādājies BMI Monier jumtu ar atlaidi -25%. Akcijas atlaide ir spēkā izvēloties jebkurus no BMI Monier dakstiņiem.

Ja jau sen domāji par jauna jumta iegādi, tad šis ir īstais gads savu plānu realizācijai. Akcija ir spēkā no 19.04. – 30.10.2019.

Noteikumi:

Akcija ir spēkā tad, ja jumts tiek iegādāts pēc bezmaksas jumta konstrukcijas novērtēšanas.
Akcija ir spēkā iegādājoties jebkurus no BMI Monier dakstiņiem.
Akcija neattiecas uz transportu un paletēm.

IEGĀDĀTIES BMI MONIER PRODUKCIJU