25% atlaide jumta maiņai!

Jumta segums pirms un pēc jumta maiņas

Ja esi izlēmis, ka mājai nepieciešams jauns jumta segums, tad izmanto iespēju iegādāties kādu no BMI MONIER jumta komplektiem ar 25% atlaidi. Ielūkojies mūsu klāstā un Tu noteikti atradīsi tieši to, ko meklē.
  • Ja meklē jumta segumu modernam ēkas dizainam, vai arī, vēlies ēku padarīt mūsdienīgāku ar jumta palīdzību, spied šeit;
  • Klasiska stila mājai, jumtu noteikti atradīsi, ja spiedīsi šeit;
  • Savukārt, ja Tev ir jāmaina jumts vēsturiska stila celtnei, tad jaunais jumts Tevi jau gaida šeit.

Ja vēlies saņemt piedāvājumu, sūti mums savu pieteikumu uz jumts@bmigroup.com, e-pastā noteikti pievieno jumta plānu vai zīmējumu ar izmēriem, vai arī izmērus norādi e-pasta tekstā – kores garumu, vējmalu garumu, un, ja ir zināms, aptuveno jumta slīpumu. Tekstā noteikti norādi, ka pieprasījums ir domāts renovācijai. Piedāvājumu sagatavosim 1 – 3 darba dienu laikā.

Akcijas noteikumi:
Atlaide ir spēkā līdz 30.10.2021.
Atlaide neattiecas un paletēm un piegādes izmaksām.

 

20% atlaide Zanda Protector 2.0

Zanda Protector 2.0 betona dakstiņu akcija

Jūlija mēnesī piedāvājam -20% atlaidi Zanda Protector 2.0 betona dakstiņu komplektācijai. Akcija attiecas kā uz jaunbūvēm, tā arī renovācijām.

Akcijas noteikumi:
Atlaide ir spēkā no 01.07. līdz 31.07.2021.
Atlaide attiecas tikai uz Zanda Protector 2.0 komplektiem (rindu dakstiņi,kores, dzegas, blīvētāji, stiprinājumi, utml.), atlaide netiks attiecināta uz maziem pasūtījumiem (tikai rindu dakstiņi vai skrūvju paciņa vai pāris kores dakstiņi utml.).
Atlaide neattiecas uz paletēm un piegādes izmaksām.

Uzzini vairāk par Zanda Protector 2.0

 

Seko mums arī Facebook, lai saņemtu svaigākos jaunumus.